Dzień Górski na Uniwersytecie Warszawskim z Fundacją Kukuczki!

Fundacja Wspierania Alpinizmu Polskiego im. Jerzego Kukuczki zaprasza na Dzień Górski na Uniwersytecie Warszawskim. Spotkanie pt. „PRZESUNĄĆ HORYZONT” odbędzie się 16 listopada 2016 r.w auli UW przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 (dawny BUW).

Program:

16.00 - pokaz filmu POD CIĘŻAREM WOLNOŚCI w reż. Pavola Barabasa o historii tragarzy w Wysokich Tatrach (Grand Prix 12.SzFG)
17.00 – spotkanie z MONIKĄ ROGOZIŃSKĄ – dziennikarką, członkinią The Explorers Club, absolwentką polonistyki i kulturoznawstwa UW, ratowniczką i przewodniczką tatrzańską – autorka będzie podpisywała książkę „Lot wokół Nagiej Damy”
18.45 - spotkanie z DARKIEM ZAŁUSKIM i JURKIEM NATKAŃSKIM oraz uczestnikami letniej wyprawy na K2
20.00 – spotkanie z MARTYNĄ WOJCIECHOWSKĄ – dziennikarką, podróżniczką i prezenterką, zdobywczynią Korony Ziemi – autorka będzie podpisywała swoje książki
21.00 – 21.30 – pokaz filmu NO SKI NO FUN w reż. Darka Załuskiego o Andrzeju Bargielu

Bezpłatne wydarzenia towarzyszące:
Badanie wieku serca i porady gabinetu fizjoterapii AZS

fot. Magdalena Liszewska

W holu auli – stoisko promocyjno-sprzedażowe Fundacji Kukuczki. Zapraszamy!

fot. Magdalena Liszewska

Wstęp wolny!